Karta Rabatowa
Chcesz posiadać stały rabat 25% na zakupy produktów marki dōTERRA? Dołącz do dōTERRA!

Zarejestruj się u producenta dōTERRA wypełniając formularz rejestracji i zyskaj możliwość zamawiania produktów bezpośrednio w sklepie firmowym dōTERRA. Dzięki rejestracji otrzymasz swój indywidualny numer klienta (tzw. dōTERRA ID) a wybrane produkty zamówisz telefonicznie lub poprzez sklep internetowy dōTERRA.

Dokonując rejestracji w dōTERRA należy dokonać opłaty wpisowej 24 euro co stanowi potwierdzenie członkostwa. Aby uniknąć tej opłaty wystarczy zakupić jeden z zestawów rejestracyjnych, tzw. Enrollment Kit. W trakcie składania zamówienia rejestracyjnego można zakupić wszystkie produkty z 25% rabatem. Rejestracja w dōTERRA jest korzystna, jeśli planujesz zrobić jednorazowe zakupy za kwotę wyższą niż 500 złotych lub składać regularne zamówienia na produkty.

Rejestrując się w
dōTERRA możesz wybrać rejestrację jako:

1. Wholesale Customer (Klient Hurtowy) - uprawnia do dokonywania zamówień z 25% rabatem na produkty, umożliwia udział w promocjach BOGO, umożliwia udział w programie lojalnościowym, uprawnia do otrzymywania comiesięcznych produktów miesiąca gratis.
2. Wellnes Advocate (Doradca Wellness) - wybierz tę opcję, jeśli oprócz dokonywania zakupów z rabatem 25% i udziału w programie lojalnościowym myślisz także o budowaniu własnej sieci konsumenckiej i sprzedaży produktów doTERRA. W każdym momencie można dokonać zmiany konta z Wholesale Customer na Wellness Advocate.

Już teraz wejdź na www.mydoterra.com/rejestracja i zarejestruj się wybierając opcję "JOIN & SAVE".

Tu znajdziesz krótką instrukcję rejestracji, która pomoże Ci przejść przez jej proces - kliknij TU.


Produkty z uwzględnionym 25% rabatem można zamówić na dwa sposoby:

1. Przez internet, logując na stronie mydoterra.com za pomocą swojego numeru ID i hasła.

2. Telefonicznie, dzwoniąc pod numer 22 307 97 64 gdzie podaje się swój indywidualny numer dōTERRA ID i składa zamówienie na wybrane produkty. 

W przypadku pytań lub problemów z rejestracją prosimy o kontakt mailowy pod adresem shop@olejki-bioterra.pl.

Już teraz dokonaj rejestracji klikając w ten LINK

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl