Olejek Wild Orange Gratis przy Zakupie Dowolnego Dyfuzora

Skorzystaj z Bezpłatnej Wysyłki dla Zamówień od 300 PLN

Sprawdź Nowości w Zakładce "Niedawno Dodane"

dōTERRA DigestZen TerraZyme™ | Kompleks Enzymów Trawiennych

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 1-2 dni
Cena: 259,00 zł 259.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 3.83335
Producent: dōTERRA
Kod produktu: 35110001

_______________________

dōTERRA DigestZen TerraZyme™ to kompleks aktywnych enzymów trawiennych i kofaktorów, które wspierają prawidłowe trawienie oraz procesy przemiany materii, enzymy zawarte są w formie łatwych do połknięcia kapsułek warzywnych HPMC.

Potężna kombinacja enzymów trawiennych zawarta w DigestZen TerraZyme wspiera organizm w ciągłej produkcji enzymów krytycznych dla właściwych funkcji biochemicznych, w tym zdrowego trawienia składników odżywczych i metabolizmu komórkowego. DigestZen TerraZyme zawiera różnorodne enzymy, które pomagają w trawieniu białek, tłuszczów, węglowodanów złożonych, cukrów i błonnika. 

Enzymy to specjalnego rodzaju białka, które działają jako katalizatory w większości funkcji komórkowych i reakcjach chemicznych w całym organizmie. Enzymy odgrywają kluczową rolę we wzroście, gojeniu i rozmnażaniu. Są również niezbędne do oddychania, myślenia, funkcjonowania układu odpornościowego, regulacji hormonalnej, detoksykacji i tysięcy innych funkcji biochemicznych. Enzymy są również niezbędne do trawienia składników odżywczych i przekształcania składników odżywczych w energię w komórkach.

Zdolność organizmu do ciągłej produkcji enzymów metabolicznych i trawiennych jest ograniczona dostępnością surowców i możliwościami produkcyjnymi. Jeśli nasza dieta nie zawiera wystarczającej ilości enzymów spożywczych do rozkładu pokarmu, który spożywamy, endogenne zasoby enzymów naszego organizmu muszą być ukierunkowane na produkcję enzymów trawiennych, aby przyspieszyć przekształcanie pokarmu w biodostępne składniki odżywcze

Główne korzyści
Wsparcie trawienia i metabolizmu żywności przetworzonej, która jest uboga w enzymy
Wspomaganie przekształcania składników odżywczych w energię komórkową
Zwiększanie komfortu żołądkowo-jelitowego i tolerancji pokarmowej
Wsparcie produkcji enzymów metabolicznych
Opatentowana mieszanka 10 aktywnych enzymów
Zawiera mieszankę olejków z mięty pieprzowej, imbiru i kminku
W formie kapsułek roślinnych HPMC bez laurylosiarczanu sodu
Bezpieczny i skuteczny


Enzymy i ich działanie
Proteaza - rozkłada białko do peptydów i aminokwasów
Papaina - rozkłada białko
Amylaza - rozkłada węglowodany skrobię i cukry
Lipaza - rozkłada tłuszcze i oleje do do wchłonięcia w jelicie
Laktaza - rozkłada laktozę występującą w cukrach mlecznych
Alfa galaktozydaza - rozkłada cukry złożone
Celulaza - rozkłada błonnik, aby pomóc w trawieniu owoców i warzyw
Sukraza - rozkłada sacharozę do fruktozy i glukozy dla pozyskiwania energii
Enzym antyglutenowy - mieszanka pomaga w rozkładaniu glutenu
Glukoamylaza - rozkłada skrobię


Sposób użycia
Przyjmuj jedną do trzech kapsułek z posiłkami w ciągu dnia. Jeśli posiłek zawiera dużo świeżej, surowej żywności, należy przyjąć jedną kapsułkę. Jeśli posiłek zawiera wysoko przetworzoną, gotowaną żywność lub produkty żywnościowe, o których wiadomo, że powodują specyficzny dyskomfort żołądkowo-jelitowy, przyjmować dwie do trzech kapsułek z posiłkiem.

Zawartość
90 kapsułek

Środki ostrożności
Trzymać poza zasięgiem dzieci. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią lub jesteś pod opieką lekarza, skonsultuj się z lekarzem. Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu.

Uwaga, wszelkie materiały (treści, autorskie opisy produktów, ilustracje, bannery oraz forma przedstawiania zdjęć produktów itp.) przedstawione w sklepie olejki-bioterra.pl są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631). Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl