Dyfuzor | Pilot Diffuser | dōTERRA





Dyfuzor Pilot od dōTERRA to niewielkich rozmiarów dyfuzor do olejków eterycznych, który dzięki wbudowanej baterii oraz zasilaniu poprzez port USB można używać zarówno mieszkaniu jak i samochodzie, urządzenie zostało wykonane z ekologicznych materiałów, posiada wbudowaną baterię i jest dostarczane wraz ze stylowym futerałem, przeznaczony do mniejszych pomieszczeń.
Przenośny dyfuzor Pilot to ultradźwiękowy dyfuzor do rozpylania mgiełki z olejków eterycznych. Dzięki wbudowanej baterii możesz korzystać z niego w dowolnym miejscu i czasie. Do urządzenia dołączony jest stylowy futerał.
Dyfuzor doTERRA Pilot emituje mgiełkę olejków eterycznych, która z powodzeniem wypełni obszar o powierzchni do 25 metrów kwadratowych. Urządzenie jest wyposażone w opcjonalne podświetlenie i może działać w różnych trybach pracy.
Zobacz dyfuzor Pilot na poniższym filmie:
Główne korzyści
Posiada wbudowaną baterię,
Posiada tryb czterech godzin pracy ciągłej, do ośmiu godzin pracy przerywanej. (Aby włączyć tryb pracy przerywanej należy nacisnąć i przytrzymać przycisk przez około 1-2 sekundy. Urządzenie zasygnalizuje włączenie trybu przerywanego niebieskim światlem.)
Został wykonany z ekologicznych materiałów,
W zestawie dwuportowy adapter samochodowy USB 2A i futerał,
Sposób użycia:
Napełnij dyfuzor używając bieżącej wody o temperaturze pokojowej. Poziom wody nie może przekraczać maksymalnego poziomu zaznaczonego na urządzeniu,
Dodaj od kilku do kilkunastu kropel wybranego olejku doTERRA, w zależności od potrzeb intensywności aromatu.
Uruchom urządzenie.
Naciśnij i przytrzymaj przycisk główny przez około 1-2 sekundy, aby włączyć tryb pracy przerywanej.
Aby opuścić tryb pracy przerywanej, ponownie przytrzymaj przycisk główny na około 1-2 sekundy.
Dodatkowe Informacje
Przewód zasilający w zestawie,
Pojemność zbiornika na wodę - 50ml
Poziom hałasu - 40dB (ledwo słyszalny)
Czas ładowania akumulatora do 100% - ok. 60 minut
Czas pracy na akumulatorze - do 90 minut
Aby zachować należytą pracę i działanie urządzenia, należy regularnie czyścić wnętrze dyfuzora przy użyciu wody z octem.
Ważne info
Aby zwiększyć intensywność mgiełki, często wymieniaj wodę w urządzeniu, najlepiej po każdym użyciu / zakropleniu.
Czyste olejki eteryczne to bardzo silne substancje organiczne, które mogą wchodzić w reakcję chemiczną z plastikiem, z którego wykonana jest większość tanich dyfuzorów dostępnych na rynku. Urządzenia dōTERRA wykonane są ze specjalnego polimeru (nie plastiku), który jest odporny na działanie olejków eterycznych.
Wymiary
6 x 6 x 15 (cm)
Waga
0,6 kg
Uwaga, wszelkie materiały (treści, autorskie opisy produktów, ilustracje, bannery oraz forma przedstawiania zdjęć produktów itp.) przedstawione w sklepie olejki-bioterra.pl są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631). Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne), które nie naruszają zasad współżycia społecznego. Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.
Dyfuzor malutki, jak ktoś ma małe pomieszczenie to ok
Linda88
Mgiełka niewielka ale wystarczy zeby pomieszczenie wypełnić aromatem
__Aaa
jeśli ktoś mysli o dyfuzorze do mieszkania ktory bedzie wpiety w gniazdko na stałe to nie ma sie co zastanawiac tylko kupic Petal lub Lumo bo ten to raczej do podrozy sie nadaje, do hotelu lub do małego pokoju czy lazienki, ewentualnie jako dodatkowy.
lider_opinii
Bardzo podręczny . Najlepiej się sprawdza kiedy stoi w pobliżu użytkownika a dzięki akumulatorowi to praktycznie zawsze możliwe . Obok wanny , przy komputerze ,na stoliku nocnym , na stoliku kawowym .Polecam , jest wart swojej ceny . I co dla mnie ważne , przy braku płynu wyłącza się bezgłośnie .Właczam go przed snem z olejkiem lawendowym (2 krople na 50 ml wody) i nie wyobrażam sobie ,żeby zaczął mi sygnalizować dźwiękiem w środku nocy , że płyn się skończył.
Małgorzata
Sprawdza się, zauwazylam ze jak słabo mgiełka leci to znak że czas zmienić wodę na nową i zakroplić olejek ponownie
klientka
Jest jeszcze piękniejszy niż na zdjęciu! Opakowanie w którym można schować przynajmniej 4 duże olejki to bardzo pozytywne zaskoczenie. Mgiełka daje radę ! Idealny w podróży, hotelu czy samochodzie. Niesamowicie poręczny. Wart swojej ceny ! Idealny na prezent.
Joanna
Bardzo fajny, cicho pracuje, kupiłam koleżankom do biura na prezenty i są super zadowolone
Joginka84
Dobry sprzet, niewielkich rozmiarów, spełnia swoją funkcję i ładnie wygląda
AYY
Świetny dyfuzor, poręczny, podłączam sobie do laptopa kabelkiem usb i mogę spokojnie sobie pracować z domu i jednocześnie robic inhalacje. Dodatkowo jest wykonany z materiałów pozyskanych z recyklingu co bardzo sobie cenię. Polecam
Kamilos